Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

ASUS ROG CRONOX GR801 CURVE TG ARGB WHITE Behuizing

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ Onimusha
❮
❯
❮
❯
19x

De ASUS ROG CRONOX GR801 CURVE TG ARGB WHITE is een ruime PC-behuizing met ondersteuning voor E-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel voor zichtbaarheid van interne componenten. Met 4 voorgeïnstalleerde 120mm ARGB-fans biedt deze behuizing uitstekende luchtstroom. Het accommodeert grafische kaarten tot 40cm, CPU-koelers tot 18cm en power supplies tot 20cm. De afmetingen van ongeveer 619x248x584mm bieden voldoende ruimte voor professionele en gaming-builds.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk ASUS
Max moederbord formaatE-ATX
Transparant paneel ✓︎
Geïnstalleerde Fans achterkant1x 120mm
Geïnstalleerde Fans zijkant3x 120mm
Maximum CPU cooler hoogte18 cm
Maximum grafische kaart lengte40 cm
Maximum PSU lengte20 cm
Hoogte618.7 mm
Breedte248.3 mm
Diepte583.9 mm
Verkrijgbaar sindsJuli 2026
Garantie36 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Onimusha
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 2 x
3.5" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 8 + 2 Vertical
LED Verlichting✓︎
Transparant paneel✓︎
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Wit
Materiaal Aluminium
Maximum CPU cooler hoogte 18 cm
Maximum grafische kaart lengte 40 cm
Maximum PSU lengte 20 cm
RGB-regelknop✓︎
Soort PC
Form factor moederbord ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Max moederbord formaat E-ATX
Verbeterd kabelbeheer✓︎
Verlichtingslocatie Case fans
Vormfactor Midi Tower
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 2x USB-C 3.2 (Gen2x2), 4x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 248.3 mm
Diepte 583.9 mm
Gewicht 16.00 kg
Hoogte 618.7 mm
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
LCD Display✓︎
Beeldschermdiagonaal 23,4 cm (9.2")
Resolutie 1920 x 462 Pixels
Koeling
Eigenschap Waarde
Optionele fan achterkant 2x 120mm
Optionele fan bovenkant 4x 120mm
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Geïnstalleerde Fans achterkant 1x 120mm
Geïnstalleerde Fans zijkant 3x 120mm
Maximaal aantal ventilators achterkant 2
Maximaal aantal ventilators bovenkant 4
Maximaal aantal ventilators zijkant 4
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 120, 240, 360 mm
Optionele fan zijkant 4x 120mm
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
Product informatie
EAN4711636579032
Vendorcode90DC00T3-B09030
Artikelnr134810
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuli 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
Ontvang nu de Onimusha gamebundel gratis!
Ontvang nu bij aankoop van geselecteerde ASUS producten de Onimusha gamebundel!

Actieperiode: 06/10/2026 - 04/11/2026
Zolang de voorraad strekt, OP=OP!

Game is te claimen via Gamesplanet met code.*
Gratis product promo
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

iiyama ProLite XB2497HSN-B1 24" Full-HD 100Hz IPS Monitor

1x
iiyama ProLite XB2497HSN-B1 24" Full-HD 100Hz IPS Monitor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
189,00
179,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
189,00
179,-
1x

Ubiquiti G5 Turret Ultra Wit

49x
Ubiquiti G5 Turret Ultra Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
49x

Apple iPad 2025 11" Wifi 128GB Blauw

10x
Apple iPad 2025 11" Wifi 128GB Blauw
. Levertijd:
Meer productinformatie
10x
Apple AirPods 5e generatie In-ear Draadloos Wit incl. USB-C oplaadcase
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Vergelijkbare producten

ASUS ROG CRONOX GR801 CURVE TG ARGB BLACK Behuizing

39x
ASUS ROG CRONOX GR801 CURVE TG ARGB BLACK Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
39x

NZXT H9 Flow White 2025 Behuizing

65x
NZXT H9 Flow White 2025 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
65x

be quiet! Light Base 500 LX Black Behuizing

81x
be quiet! Light Base 500 LX Black Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
81x

be quiet! Light Base 600 LX White Behuizing

60x
be quiet! Light Base 600 LX White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
60x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
Khalel
Frequente koper
Geplaatst: 23-09-2026
32 dagen in bezit
ROG Perfect Case
De extra fans en de case scherm zijn heel leuk.
Prachtige case. Top uiterlijk met goede functionality.
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ Onimusha
❮
❯
❮
❯