Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Edifier MR3 Zwart

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
40x

De Edifier MR3 Zwart zijn compacte PC speakers met een vermogen van 36 Watt RMS, ideaal voor een helder en krachtig geluid op uw werkplek. Deze 2.0-kanaal speakers beschikken over een breed frequentiebereik van 52 tot 40.000 Hz voor gebalanceerde audio-weergave. Met Bluetooth-connectiviteit en traditionele 3,5 mm- en RCA-aansluitingen biedt u flexibele verbindingsmogelijkheden. De compacte afmetingen van 126 x 220 x 185 mm per speaker maken ze geschikt voor beperkte ruimtes, terwijl de duale drivers optimale geluidskwaliteit leveren.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Edifier
Aansluiting3.5 mm, RCA
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS36 Watt
Frequentiebereik52 - 40.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers2.54, 8.9 cm
Afmetingen speakers126 x 220 x 185 mm
Verkrijgbaar sindsJanuari 2025
EAN6923520216253
VendorcodeMR3-BK
Garantie24 maanden
Toon meer
98,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 52 - 40.000 Hz
Input sensitiviteit 1228 mV
Luidspreker soort 1-weg
Signaal/ruis-verhouding 85 dB
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zwart
Volumeregeling Draaiknop
Energie
Eigenschap Waarde
Type stroombron AC
Ergonomie
Eigenschap Waarde
Regeling van bass-niveau✓︎
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 125,5 mm
Diepte 185 mm
Gewicht 3850 gram
Hoogte 220 mm
Afmetingen speakers 126 x 220 x 185 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, Audio (35 mm), Audio (3.5mm) to RCA
Snelstartgids✓︎
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Universeel
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 1
Diameter driver speakers 2.54, 8.9 cm
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Subwoofer ✖︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Vermogen RMS 36 Watt
Stemcodecs SBC
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm, RCA
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 5.4
Prestatie
Eigenschap Waarde
Treble adjustment✓︎
Verbindingstechnologie Bedraad en draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Soundbar luidspreker
Eigenschap Waarde
Diameter hogetonenluidspreker 2,54 cm (1")
Diameter mid-range driver 8,89 cm (3.5")
Product informatie
EAN6923520216253
VendorcodeMR3-BK
Artikelnr1154054
MerkEdifier
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

Lexar NM790 4TB M.2 SSD

920x
Lexar NM790 4TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
920x
Kingston DDR5 Fury Beast 2 x 16 GB 5200 MHz CL 40 Zwart KF552C40BBK2-32 geheugenmodule
. Levertijd:
Meer productinformatie
159x

AMD Ryzen 7 9700X Processor

1789x
AMD Ryzen 7 9700X Processor
. Levertijd:
Meer productinformatie
1789x

Lian Li Vector V100 Black Behuizing

154x
Lian Li Vector V100 Black Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
154x
Vergelijkbare producten

Edifier MR3 Wit

15x
Edifier MR3 Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
15x

Edifier R2750DBMKII Zwart

4x
Edifier R2750DBMKII Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x

Edifier R2750DBMKII Zwart/Bruin

3x
Edifier R2750DBMKII Zwart/Bruin
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x

Edifier M60 Wit

29x
Edifier M60 Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
29x
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
LLV8530
Eerste review
Geplaatst: 14-08-2026
5 dagen in bezit
Compact design, goede klankkwaliteit
Afmetingen
Design
Geluidskwaliteit
Nog geen ondervonden
Ondanks beperkte afmetingen toch een heel goede sound!
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
Micha
Eerste review
Geplaatst: 23-04-2026
6 dagen in bezit
Uitstekende kwaliteit voor een zachte prijs
Meerdere Aansluitmogelijkheden
Goed geluid
Losse Equalizer via bluetooth app in te stellen.
Relatief lange kabel tussen beide speakers
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯