Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Lian Li LANCOOL 207 Dust Filter Black

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
5x

De Lian Li LANCOOL 207 Dust Filter Black is een effectieve stoffilter ontworpen voor case modding. Met afmetingen van 355,6 x 165,1 x 25,4 mm biedt deze filter uitstekende bescherming tegen stofdeeltjes in uw computerbehuizing. Het zwarte design sluit naadloos aan bij moderne PC-kaskasten. De compacte diepte van 25,4 mm maakt eenvoudige installatie mogelijk. Dit filter helpt de luchtdoorvoer in uw systeem schoon te houden en bevordert een optimale koelingsperformantie.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Kleur ProductZwart
Hoogte355.6 mm
Breedte165.1 mm
Diepte25.4 mm
Aantal1 stuks
Verkrijgbaar sindsMei 2025
EAN4718466016973
VendorcodeLAN207-1X
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Merk Lian-Li
Kleur Product Zwart
Hoogte 355.6 mm
Breedte 165.1 mm
Diepte 25.4 mm
Aantal 1 stuks
EAN4718466016973
VendorcodeLAN207-1X
Artikelnr970572
MerkLian-Li
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met

Megekko Perslucht 600ml

210x
Megekko Perslucht 600ml
. Levertijd:
Meer productinformatie
210x

Noctua NF-A14x25 G2 PWM Sx2-PP chromax.black

130x
Noctua NF-A14x25 G2 PWM Sx2-PP chromax.black
. Levertijd:
Meer productinformatie
130x

Gigabyte M27Q2 27" QHD 200Hz IPS Gaming Monitor

20x
Gigabyte M27Q2 27" QHD 200Hz IPS Gaming Monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
20x
Vergelijkbare producten

HAVN HS 420 Casefan Support Bottom Black

HAVN HS 420 Casefan Support Bottom Black
. Levertijd:
Meer productinformatie

HAVN HS 420 Casefan Support Angled Bottom Black

5x
HAVN HS 420 Casefan Support Angled Bottom Black
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x

Lian Li LANCOOL 207 Dust Filter White

2x
Lian Li LANCOOL 207 Dust Filter White
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x

HAVN HS 420 Casefan Support Angled Bottom White

4x
HAVN HS 420 Casefan Support Angled Bottom White
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯