Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Lian Li Vertical GPU Bracket Kit V4 (PCIe5.0) White

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
42x

De Lian Li Vertical GPU Bracket Kit V4 (PCIe5.0) in de kleur wit is een verticale videokaart houder ontworpen voor moderne high-end grafische kaarten. Het ondersteunt PCIe 5.0 en is eenvoudig te installeren in compatibele Lian Li-behuizingen. Met een compacte vorm van 234,9 x 147,5 x 168,6 mm biedt het een elegante oplossing om uw videokaart verticaal te monteren, waardoor uw PC-bouw een unieke en opvallende look krijgt.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Lian-Li
PCI Express versie5.0
Hoogte234.9 mm
Breedte147.5 mm
Diepte168.6 mm
Kleur ProductWit
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
EAN4718466021922
VendorcodeVG4-5-V4W
Garantie24 maanden
Toon meer
73,
85
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
Alle specificaties
Merk Lian-Li
Riser inbegrepen✓︎
Riser lengte 20 cm
PCI Express versie 5.0
Hoogte 234.9 mm
Breedte 147.5 mm
Diepte 168.6 mm
Kleur Product Wit
EAN4718466021922
VendorcodeVG4-5-V4W
Artikelnr1164800
MerkLian-Li
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Productvideo
Vaak samen gekocht met

Lian Li UNI FAN SL-INF 140, 1-pack, White, ARGB PWM

64x
Lian Li UNI FAN SL-INF 140, 1-pack, White, ARGB PWM
. Levertijd:
Meer productinformatie
64x

Lian Li UNI FAN TL Wireless Reverse Blade 120mm White

30x
Lian Li UNI FAN TL Wireless Reverse Blade 120mm White
. Levertijd:
Meer productinformatie
30x

Lian Li 8.8" Universal Screen Mount White

81x
Lian Li 8.8" Universal Screen Mount White
. Levertijd:
Meer productinformatie
81x

Lian Li PC-O11 Vision Compact White Behuizing

246x
Lian Li PC-O11 Vision Compact White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
246x
Vergelijkbare producten

Lian Li Vertical GPU Bracket Kit V4 (PCIe5.0) Black

81x
Lian Li Vertical GPU Bracket Kit V4 (PCIe5.0) Black
. Levertijd:
Meer productinformatie
81x

PHANTEKS Premium PCIe Gen 5 Vertical GPU Bracket White

6x
PHANTEKS Premium PCIe Gen 5 Vertical GPU Bracket White
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

HAVN HS 420 Vertical GPU Support White

3x
HAVN HS 420 Vertical GPU Support White
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
79,90
55,
97
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
79,90
55,
97
3x

HAVN Universal Vertical GPU Kit White

1x
HAVN Universal Vertical GPU Kit White
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
Frank_D
Geplaatst: 05-06-2026
5 dagen in bezit
Geeft een extra dimensie aan je build
Snel ingebouwd, aanpasbaar. Stevige constructie. Alle hulpstukken aanwezig.
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯