Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Lian Li Vector V100R Mini Black Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
59x

De Lian Li Vector V100 Mini Black Behuizing is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 443,9 x 211,5 x 436 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor componenten tot 16,3 cm CPU-koelers en grafische kaarten tot 41,5 cm lengte. Het transparante zijpaneel stelt u in staat uw hardwaresamenstelling in de gaten te houden. De behuizing ondersteunt stroomvoorzieningen tot 20 cm lengte, wat flexibiliteit biedt bij de keuze van uw PSU. Dit model is ideaal voor gebruikers die een uitgebalanceerde combinatie van compacte afmetingen en goed ondersteuning van gangbare hardware zoeken.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Lian-Li
Max moederbord formaatMicro-ATX
Transparant paneel ✓︎
Maximum CPU cooler hoogte16.3 cm
Maximum grafische kaart lengte41.5 cm
Maximum PSU lengte20 cm
Hoogte443.9 mm
Breedte211.5 mm
Diepte436 mm
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
EAN4718466021885
VendorcodeV100RMIX
Garantie24 maanden
Toon meer
64,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aan-/uitknop✓︎
2.5" bay totaal 1 x
3.5" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 5
LED Verlichting✓︎
Dikte van materiaal 4 mm
Transparant paneel✓︎
Geschikt voor Gamen
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Materiaal Kunststof, Staal, Gehard glas
Maximum CPU cooler hoogte 16.3 cm
Maximum grafische kaart lengte 41.5 cm
Maximum PSU lengte 20 cm
Reset button✓︎
Soort PC
Max moederbord formaat Micro-ATX
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Verbeterd kabelbeheer✓︎
Verlichtingslocatie Case fans, Zijkant
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 211.5 mm
Diepte 436 mm
Hoogte 443.9 mm
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
LCD Display ✖︎
Ergonomie
Eigenschap Waarde
Transport wielen ✖︎
Koeling
Eigenschap Waarde
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 2x 140mm, 3x 120mm
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Maximaal aantal ventilators achterkant 1
Maximaal aantal ventilators bovenkant 3
Maximaal aantal ventilators onderkant 2
Maximaal aantal ventilators zijkant 3
Optionele fan onderkant 2x 120mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 240, 360 mm
Ventilator snelheid 200 - 1800 RPM
Optionele fan zijkant 3x 120mm
Multimedia
Eigenschap Waarde
Ingebouwde luidsprekers ✖︎
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Prestatie
Eigenschap Waarde
Maximum luchtdruk 2,17 mmH2O
Maximum luchtstroom 60,4 cfm
Ventilator 2 maximale luchtdruk 2,54 mmH2O
Ventilator 2 maximale luchtstroom 61,47 cfm
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
SSD-vormfactor 2.5"
Product informatie
EAN4718466021885
VendorcodeV100RMIX
Artikelnr1164801
MerkLian-Li
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met

Cooler Master MWE BRONZE 750 V3 ATX 3.1 PSU / PC voeding

200x
Cooler Master MWE BRONZE 750 V3 ATX 3.1 PSU / PC voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
200x

Kingston NV3 1TB M.2 SSD

2234x
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
2234x

AMD Ryzen 5 5600 processor

967x
AMD Ryzen 5 5600 processor
. Levertijd:
Meer productinformatie
967x

AMD Ryzen 5 9600X Processor

1681x
AMD Ryzen 5 9600X Processor
. Levertijd:
Meer productinformatie
1681x
Vergelijkbare producten

Lian Li Vector V150 INF Behuizing

18x
Lian Li Vector V150 INF Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
18x

ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Zwart Behuizing

30x
ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
30x

Antec CX500m ARGB White Behuizing

59x
Antec CX500m ARGB White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
59x

MSI MAG PANO M100R PZ White Behuizing

49x
MSI MAG PANO M100R PZ White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
49x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
N_aurora
Geplaatst: 07-10-2026
45 dagen in bezit
Top PC behuizing
Er is volop ruimte voor kabelmanagement en de vier vooraf geïnstalleerde fans zijn via daisy-chaining verbonden en eenvoudig op het moederbord aan te sluiten, ook erg fijn zijn de alles-in-één-voedingsconnector en de restart-knop aan de voorzijde van de behuizing. Het moederbord is heel eenvoudig te monteren. Een echte aanrader.
Hoofdafbeelding 0
❮
❯