Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Cooler Master MasterBox Q300L V3 White Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
3x

De Cooler Master MasterBox Q300L V3 White is een compacte PC-behuizing speciaal ontworpen voor Micro-ATX moederborden. De behuizing beschikt over een transparant zijpaneel waarmee je je hardwarecomponenten goed in het zicht hebt. Voor koeling is standaard één 120mm ventilator aan de achterkant geïnstalleerd. Dit compacte design maakt het een ideale keuze voor gebruikers die een efficiënte en stijlvolle behuizing zoeken met goed zicht op hun componenten.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Cooler Master
Max moederbord formaatMicro-ATX
Transparant paneel ✓︎
Geïnstalleerde Fans achterkant1x 120mm
Maximum CPU cooler hoogte17.8 cm
Maximum grafische kaart lengte36.6 cm
Maximum PSU lengte20 cm
Hoogte429.4 mm
Breedte230 mm
Diepte386.1 mm
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
Garantie24 maanden
Toon meer
49,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Merk Cooler Master
Max moederbord formaat Micro-ATX
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Backside Connector Ready ✖︎
Transparant paneel✓︎
Kleur Product Wit
3.5" bay totaal 2 x
2.5" bay totaal 2 x
Geïnstalleerde Fans achterkant 1x 120mm
Optionele fan voorkant 2x 120mm, 2x 140mm
Optionele fan achterkant 1x 120mm, 1x 140mm
Optionele fan bovenkant 2x 120mm, 2x 140mm
Optionele fan onderkant 1x 120mm, 1x 140mm
Stoffilters aanwezig✓︎
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Optionele radiator afmeting voorkant 120, 240 mm
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 120, 240 mm
Uitbreidingsslots 4
Maximum CPU cooler hoogte 17.8 cm
Maximum grafische kaart lengte 36.6 cm
Maximum PSU lengte 20 cm
LCD Display ✖︎
Inclusief voeding ✖︎
Audio aansluiting✓︎
USB aansluitingen 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1)
Cardreader ✖︎
LED Verlichting ✖︎
Hoogte 429.4 mm
Breedte 230 mm
Diepte 386.1 mm
Crazy Case ✖︎
EAN4719512169131
VendorcodeQ300LV3-WGNN-S00
Artikelnr17167
MerkCooler Master
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 15.3" AMD Ryzen 7 Laptop

24x
Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 15.3" AMD Ryzen 7 Laptop
. Levertijd:
Meer productinformatie
24x

Seagate SkyHawk ST2000VX017 2TB SATA 3.5" HDD

41x
Seagate SkyHawk ST2000VX017 2TB SATA 3.5" HDD
. Levertijd:
Meer productinformatie
41x
Apple AirPods 4e generatie Active Noise Cancellation In-ear Draadloos Wit
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
189,00
149,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
189,00
149,-
21x
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 14" Intel Core Ultra 5 OLED Laptop
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x
Vergelijkbare producten

Cooler Master MasterBox Q300L V3 Black Behuizing

6x
Cooler Master MasterBox Q300L V3 Black Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

Cooler Master Qube 340 White Behuizing

4x
Cooler Master Qube 340 White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x

Cooler Master Qube 340 Black Behuizing

6x
Cooler Master Qube 340 Black Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

MSI MAG PANO M100R PZ White Behuizing

49x
MSI MAG PANO M100R PZ White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
49x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯