Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Cooler Master Elite 301 Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
73x

De Cooler Master Elite 301 Behuizing is een compacte PC-behuizing speciaal ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 430 x 203,5 x 390 millimeter biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen formaat en functionaliteit. Het transparante zijpaneel stelt gebruikers in staat hun systeemonderdelen te tonen. De behuizing is voorzien van drie geïnstalleerde 120mm-fans aan de voorkant voor adequate luchtcirculatie. Met ruimte voor grafische kaarten tot 36,5 centimeter en CPU-koelers tot 16,4 centimeter hoog, is deze behuizing geschikt voor verschillende hardwareconfiguraties.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Cooler Master
Max moederbord formaatMicro-ATX
Transparant paneel ✓︎
Geïnstalleerde Fans voorkant3x 120mm
Maximum CPU cooler hoogte16.4 cm
Maximum grafische kaart lengte36.5 cm
Maximum PSU lengte16 cm
Hoogte430 mm
Breedte203.5 mm
Diepte390 mm
Verkrijgbaar sindsSeptember 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
59,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 1 x
3.5" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
LED Verlichting✓︎
Transparant paneel✓︎
Geschikt voor Gamen
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Materiaal Kunststof, Staal, Gehard glas
Maximum CPU cooler hoogte 16.4 cm
Maximum grafische kaart lengte 36.5 cm
Maximum PSU lengte 16 cm
Soort PC
Max moederbord formaat Micro-ATX
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Verbeterd kabelbeheer✓︎
Verlichtingslocatie Case fans
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1)
Aantal USB-Type-C-poorten 1
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 203.5 mm
Diepte 390 mm
Gewicht 5.42 kg
Hoogte 430 mm
Koeling
Eigenschap Waarde
Geïnstalleerde Fans voorkant 3x 120mm
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 2x 120mm, 2x 140mm
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Maximaal aantal ventilators achterkant 1
Maximaal aantal ventilators bovenkant 2
Maximale aantal ventilators voorkant 3
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 280 mm
Optionele radiator afmeting voorkant 240 mm
Optionele fan voorkant 3x 120mm
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening ATX
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Voedingsshroud✓︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
Volume 34,13 l
Product informatie
EAN4719512147740
VendorcodeE301-KGNN-S00
Artikelnr964292
MerkCooler Master
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsSeptember 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

Kingston NV3 1TB M.2 SSD

2235x
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
2235x

ASUS PRIME B550M-A WIFI II moederbord

303x
ASUS PRIME B550M-A WIFI II moederbord
. Levertijd:
Meer productinformatie
303x

Seagate IronWolf ST8000VN002 8TB SATA 3.5" HDD

112x
Seagate IronWolf ST8000VN002 8TB SATA 3.5" HDD
. Levertijd:
Meer productinformatie
112x
Vergelijkbare producten

Cooler Master Elite 301 - White Behuizing

49x
Cooler Master Elite 301 - White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
49x

Cooler Master Elite 302 Behuizing

18x
Cooler Master Elite 302 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
18x

Cooler Master CMP 320 Behuizing

3x
Cooler Master CMP 320 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x

Corsair 2800X RS-R ARGB Black Behuizing

5x
Corsair 2800X RS-R ARGB Black Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯