Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Logitech speakers Z313

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
43x

De Logitech Z313 PC speakers bieden een 2.1 audio-setup met twee satellietspeakers en een subwoofer voor uitgebreide geluidservaring. Met een totaal vermogen van 25 Watt en een frequentiebereik van 48 tot 20.000 Hz kunnen zij verschillende audiofrequenties weergeven. De speakers verbinden eenvoudig via een 3.5 mm aansluiting. De compacte satellietspeakers hebben elk een 5,1 cm driver, terwijl de subwoofer met zijn 10 cm driver en 15 Watt vermogen voor extra basweergave zorgt. Dit complete speakersysteem geschikt voor pc-gebruik op het bureau of in kantooromgevingen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Logitech
Aansluiting3.5 mm
Audio kanalen2.1
Vermogen RMS25 Watt
Frequentiebereik48 - 20.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers5.1 cm
Afmetingen speakers81 x 89 x 146 mm
Subwoofer ✓︎
Vermogen subwoofer15 Watt
Diameter driver subwoofer10 cm
Afmetingen subwoofer220 x 150 x 228 mm
Verkrijgbaar sindsSeptember 2014
Garantie24 maanden
Toon meer
49,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.1
Frequentiebereik 48 - 20.000 Hz
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zwart
Energie
Eigenschap Waarde
Type stekker Type C
Voeding AC
Ergonomie
Eigenschap Waarde
Op afstand bedienbaar✓︎
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Gewicht subwoofer 2,3 kg
Afmetingen speakers 81 x 89 x 146 mm
Satellite speaker gewicht 240 g
Afmetingen subwoofer 220 x 150 x 228 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Afstandsbediening ✖︎
Batterijen inbegrepen ✖︎
Gebruiksaanwijzing✓︎
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik PC/Laptop
Kenmerken
Eigenschap Waarde
Geschikt voor gebruik in land/locatie Europa
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Diameter driver speakers 5.1 cm
Subwoofer✓︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Diameter driver subwoofer 10 cm
Vermogen RMS 25 Watt
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm
Bluetooth ✖︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Lijningang✓︎
Line-in connectiviteit 3.5 mm
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Vermogen speakers 5 Watt
Software
Eigenschap Waarde
Ondersteunt Mac-besturingssysteem✓︎
Subwoofer
Eigenschap Waarde
Vermogen subwoofer 15 Watt
Subwoofer drivers hoeveelheid 1
Technische details
Eigenschap Waarde
Peak Music Power Output (PMPO) 50 W
Versterker
Eigenschap Waarde
Amplification device meegeleverd ✖︎
Product informatie
EAN5099206022898
Vendorcode980-000413
Artikelnr109330
MerkLogitech
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsSeptember 2014
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚

Productinformatie

Z313
Je kijkt en luistert graag op uw computer naar muziek, internetvideo's, speelfilms en televisie. Maar de huidige computerboxen bieden onvoldoende prestaties? Het Logitech® Speaker System Z313 biedt uitkomst en laat je op een gemakkelijke en ontspannen manier genieten van muziek. Met de handige bedieningseenheid kan je eenvoudig het volume regelen en zelfs je hoofdtelefoon aansluiten. Dankzij een vermogen van 25 watt (RMS) vult je kamer zich met groots, gebalanceerd geluid. De compacte subwoofer past in kleine ruimtes en levert diepere bass wanneer je de beat wilt voelen. Bovendien is de set-up zo gebeurd. Verbind de speakers met de subwoofer en sluit vervolgens de subwoofer op uw computer aan. Dat is alles.

AFMETINGEN
Satelliet (links en rechts):
Hoogte x breedte x diepte: 146,2 mm x 89,4 mm x 81,0 mm
Gewicht: 480 gr - totaal voor twee satellietspeakers
Subwoofer:
Hoogte x breedte x diepte: 228,4 mm x 150 mm x 220 mm
Gewicht: 2,3 kg.

SPECIFICATIES
Totaalaantal watt (RMS): 25W
Subwoofer: 15W
Satellietspeakers: 2 x 5W
3,5mm-ingang: 1
Hoofdtelefoonaansluiting: 1
Knoppen: Regelaars voor stroom en volume op bedrade bedieningseenheid
Toon meer
Vaak samen gekocht met

MSI FORGE GK110 Toetsenbord

22x
MSI FORGE GK110 Toetsenbord
. Levertijd:
Meer productinformatie
22x
Vergelijkbare producten

Creative Labs Creative Pebble Plus Zwart

10x
Creative Labs Creative Pebble Plus Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
10x

Trust Yuri 2.1 Speakerset met Subwoofer Zwart

18x
Trust Yuri 2.1 Speakerset met Subwoofer Zwart
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
68,99
59,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
68,99
59,-
18x

Logitech Z533 speakers

32x
Logitech Z533 speakers
. Levertijd:
Meer productinformatie
32x

Logitech speakers Z623

33x
Logitech speakers Z623
. Levertijd:
Meer productinformatie
33x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯