Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Creative Labs Pebble V3

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
37x

De Creative Labs Pebble V3 is een compact 2.0 speakersysteem voor pc's met draadloze Bluetooth-connectiviteit en 3.5 mm-aansluiting. Met een vermogen van 8 Watt RMS en twee 5.7 cm drivers levert het helder geluid over een frequentiebereik van 100 tot 17.000 Hz. De compacte afmetingen van ongeveer 12 x 12 cm per speaker maken het ideaal voor bureaus. Dit systeem biedt veelzijdige connectiemogelijkheden en is geschikt voor muziek, films en gaming.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Creative
Aansluiting3.5 mm
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS8 Watt
Frequentiebereik100 - 17.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers5.7 cm
Afmetingen speakers120 x 123 x 118 mm
Verkrijgbaar sindsMei 2024
EAN5390660193965
Vendorcode51MF1700AA000
Garantie24 maanden
Toon meer
35,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 100 - 17.000 Hz
Signaal/ruis-verhouding 75 dB
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zwart
Energie
Eigenschap Waarde
Type stroombron AC, USB
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 123 mm
Diepte 120 mm
Gewicht 310 gram
Hoogte 118 mm
Afmetingen speakers 120 x 123 x 118 mm
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Universeel
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 2
Diameter driver speakers 5.7 cm
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Subwoofer ✖︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Vermogen RMS 8 Watt
Overige specificaties
Eigenschap Waarde
USB-aansluiting✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 5.0
USB-connectortype USB Type-C
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad en draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Soundbar luidspreker
Eigenschap Waarde
Diameter mid-range driver 5,71 cm (2.25")
Technische details
Eigenschap Waarde
Peak Music Power Output (PMPO) 16 W
Product informatie
EAN5390660193965
Vendorcode51MF1700AA000
Artikelnr1125567
MerkCreative
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

Gembird luchtdrukspray 750 ml

31x
Gembird luchtdrukspray 750 ml
. Levertijd:
Meer productinformatie
31x

Logilink CQ2051S CAT6 S/FTP 2.00m netwerkkabel Wit

1x
Logilink CQ2051S CAT6 S/FTP 2.00m netwerkkabel Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x

Equip 119272 DisplayPort kabel 2 m Zwart

67x
Equip 119272 DisplayPort kabel 2 m Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
67x
Vergelijkbare producten

Creative Labs Pebble V3 Wit

8x
Creative Labs Pebble V3 Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
8x

Creative Labs Pebble V2 Zwart

18x
Creative Labs Pebble V2 Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
18x

Edifier R1700BT Zwart/Bruin

39x
Edifier R1700BT Zwart/Bruin
. Levertijd:
Meer productinformatie
39x

Edifier R1280DB Zwart/Bruin

35x
Edifier R1280DB Zwart/Bruin
. Levertijd:
Meer productinformatie
35x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯