Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

GENESIS ARSEN 502BT 2-weg Zwart Bedraad en draadloos 60 W

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯

De Genesis Arsen 502BT zijn krachtige 2.0 PC speakers met een totaal vermogen van 60 Watt. Deze zwarte speakers bieden zowel bedrade als draadloze verbinding via Bluetooth, waardoor je flexibel kunt schakelen tussen apparaten. Met een ingebouwde subwoofer van 10.2 cm diameter leveren zij diepere bastonen. Het frequentiebereik van 50 tot 20.000 Hz dekt het volledige audio-spectrum af. De speakers beschikken over 3.5 mm en RCA aansluitingen, waardoor je ze gemakkelijk kunt aansluiten op diverse apparaten. Ideaal voor gaming, muziek en multimedia.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Genesis
Aansluiting3.5 mm, RCA
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS60 Watt
Frequentiebereik50 - 20.000 Hz
Aantal speakers2
Subwoofer ✓︎
Diameter driver subwoofer10.2 cm
Verkrijgbaar sindsSeptember 2026
EAN5901969450361
VendorcodeNGS-2417
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 50 - 20.000 Hz
Luidspreker soort 2-weg
Tweeter✓︎
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving CE, UKCA
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren✓︎
Volumeregeling Draaiknop
Energie
Eigenschap Waarde
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroom 0,65 A
Type stroombron AC
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 150 mm
Diepte 150 mm
Hoogte 230 mm
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Universeel
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 2
Aantal luidsprekers 2
Aantal tweeter drivers 1
Aantal woofer drivers 1
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Versterker Ingebouwd
Subwoofer✓︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Diameter driver subwoofer 10.2 cm
Vermogen RMS 60 Watt
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm, RCA
Bluetooth✓︎
Bluetooth-profielen SBC
Bluetooth-versie 5.3
Digitale audio optische in 1
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad en draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Soundbar luidspreker
Eigenschap Waarde
Diameter hogetonenluidspreker 1,91 cm (0.75")
Technische details
Eigenschap Waarde
Marktsegment Consument
Beheerfuncties
Eigenschap Waarde
Spraakbesturing✓︎
Product informatie
EAN5901969450361
VendorcodeNGS-2417
Artikelnr1173231
MerkGenesis
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsSeptember 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten
GENESIS NGS-2344 luidspreker Bruin Bedraad en draadloos 20 W
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
GENESIS NGS-2343 luidspreker Zwart Bedraad en draadloos 20 W
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
GENESIS ARSEN 402BT 2-weg Brons Bedraad en draadloos 60 W
. Levertijd:
Meer productinformatie
GENESIS ARSEN 402BT Bronze 2-weg Zwart Bedraad en draadloos 60 W
. Levertijd:
Meer productinformatie
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯