Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Edifier R1700BT Zwart/Bruin

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
39x

De Edifier R1700BT is een 2.0 PC-speakersysteem met Bluetooth-connectiviteit en 3.5mm aansluiting. Met een vermogen van 66 Watt RMS en drivers van 1.9 en 10.2 cm levert dit speakersysteem een breed frequentiebereik van 60 tot 20.000 Hz. Dit maakt het geschikt voor muziek, films en gamen. De twee speakers zijn compact gebouwd en kunnen eenvoudig op het bureau of shelf worden geplaatst. De combinatie van draadloze en draadgebonden connectie maakt dit systeem flexibel in gebruik.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Edifier
Aansluiting3.5 mm
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS66 Watt
Frequentiebereik60 - 20.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers1.9, 10.2 cm
Afmetingen speakers154 x 254 x 214 mm
Verkrijgbaar sindsDecember 2015
EAN6923520265862
VendorcodeR1700BT
Garantie24 maanden
Toon meer
134,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 60 - 20.000 Hz
Gevoeligheid 85 dB
Luidspreker soort 2-weg
Tweeter✓︎
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Bruin, Zwart
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 154 mm
Diepte 214 mm
Gewicht 6600 gram
Hoogte 254 mm
Afmetingen speakers 154 x 254 x 214 mm
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Studio
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 2
Diameter driver speakers 1.9, 10.2 cm
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Versterker Ingebouwd
Subwoofer ✖︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Vermogen RMS 66 Watt
Overige specificaties
Eigenschap Waarde
USB-aansluiting✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm
Bluetooth✓︎
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Impedantie 6 Ohm
Product informatie
EAN6923520265862
VendorcodeR1700BT
Artikelnr939805
MerkEdifier
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsDecember 2015
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚

Productinformatie

R1700BT
Multifunctionele luidsprekers voor dagelijks gebruik.
Digital Signal Processing (DSP) en Dynamic Range Control (DRC) voorkomt. vervorming.
Verbind via Bluetooth.
Platte afstandsbediening past zo in je broekzak.

Kwalitatief geluid
Veelzijdige luidsprekers vragen om gebruikt te worden met diverse apparaten. Sluit je game console, computer of TV aan voor een exceptionele geluidskwaliteit. De R1700BT is voorzien van Digital Signal Processing (DSP) en Dynamic Range Control (DRC) om vervorming te voorkomen.

Arendsoog tweeter
Uitgerust met een 19mm "Arendsoog" dome tweeter, zorgt deze boekenplank luidspreker voor een griezelig goed geluid. Het brengt een nieuwe betekenis aan een helder geluid.

Verfijnde stijl
Ontworpen met een hoek van 10-graden komt het geluid direct op je af, het zorgt voor een betere luisterervaring omdat er minder interferentie is. De R17000BT is bekleed met een zeer fraai walnoot vinyl, voor een elegant uiterlijk.

Solide boekenplank luidsprekers
De 4-inch bas driver in elke luidspreker creëert rijke lage en heldere hoge tonen. Met de basreflex poort aan de voorkant, worden de lage frequenties benadrukt en geven ze de bas meer kracht.

Beheers je muziek
Handzaam geplaatste regelknoppen op de zijkant van de luidspreker bieden complete controle over volume, bass en treble. Je kunt ook je muziek bedienen vanaf de bank dankzij de afstandsbediening

Verbind je smartphone met deze chique boekenplank luidsprekers via Bluetooth. Met een druk op de knop kun je eindeloos muziek van je R1700BT beluisteren.
Toon meer
Vaak samen gekocht met

HP USB-C 100W G6 Dock

8x
HP USB-C 100W G6 Dock
. Levertijd:
Meer productinformatie
8x

Kingston NV3 1TB M.2 SSD

2234x
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
2234x

Synology DiskStation DS225+ NAS

69x
Synology DiskStation DS225+ NAS
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
359,00
349,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
359,00
349,-
69x

Ubiquiti Unifi U7 Lite

186x
Ubiquiti Unifi U7 Lite
. Levertijd:
Meer productinformatie
186x
Vergelijkbare producten

Edifier R1700BT Zwart

19x
Edifier R1700BT Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
19x
GENESIS NGS-2343 luidspreker Zwart Bedraad en draadloos 20 W
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
GENESIS NGS-2344 luidspreker Bruin Bedraad en draadloos 20 W
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x

Edifier MR4 Zwart

29x
Edifier MR4 Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
29x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯