Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Edifier M90 Zwart

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
11x

De Edifier M90 Zwart zijn krachtige PC speakers uit de geluidcategorie met 100 Watt vermogen en 2.0 audiokanaals stereogeluid. Deze speakers ondersteunen meerdere aansluitingen waaronder 3.5 mm jack, Bluetooth, HDMI en USB-C voor flexibele connectiviteit. Met drivers van 2.5 en 10.2 cm diameter dekken zij een breed frequentiebereik van 50 tot 40.000 Hz. De compacte afmetingen van 133 x 212 x 225 mm maken ze geschikt voor verschillende werkruimten. Ideaal voor een verbeterde audiobelevenis bij computerwerk en entertainment.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Edifier
Aansluiting3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB-C
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS100 Watt
Frequentiebereik50 - 40.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers2.5, 10.2 cm
Afmetingen speakers133 x 212 x 225 mm
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
EAN6923520217199
VendorcodeM90-BLK
Garantie24 maanden
Toon meer
249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 50 - 40.000 Hz
Ondersteund audioformaat SBC
Signaal/ruis-verhouding 85 dB
Tweeter✓︎
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zwart
Ergonomie
Eigenschap Waarde
Op afstand bedienbaar✓︎
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 133 mm
Diepte 225 mm
Gewicht 6000 gram
Hoogte 212 mm
Afmetingen speakers 133 x 212 x 225 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Afstandsbediening✓︎
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Universeel
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 2
Aantal luidsprekers 2
Diameter driver speakers 10.2, 2.5 cm
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Subwoofer ✖︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Vermogen RMS 100 Watt
Stemcodecs LDAC
Overige specificaties
Eigenschap Waarde
USB-aansluiting✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB-C
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 6.0
Digitale audio optische in 1
USB-connectortype USB Type-C
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad en draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Vermogen speakers 15, 35 Watt
Soundbar luidspreker
Eigenschap Waarde
Diameter hogetonenluidspreker 2,54 cm (1")
Diameter mid-range driver 10,2 cm (4")
Product informatie
EAN6923520217199
VendorcodeM90-BLK
Artikelnr980530
MerkEdifier
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC Videokaart

255x
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC Videokaart
. Levertijd:
Meer productinformatie
255x

Seagate IronWolf ST4000VN006 4TB SATA 3.5" HDD

496x
Seagate IronWolf ST4000VN006 4TB SATA 3.5" HDD
. Levertijd:
Meer productinformatie
496x

Ubiquiti U7 Long-Range

20x
Ubiquiti U7 Long-Range
. Levertijd:
Meer productinformatie
20x

Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra

142x
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra
. Levertijd:
Meer productinformatie
142x
Vergelijkbare producten

Edifier M90 Wit

3x
Edifier M90 Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x

Edifier R1700BT Zwart

19x
Edifier R1700BT Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
19x

Edifier R1280DB Zilver/Wit

6x
Edifier R1280DB Zilver/Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

Edifier R1700BT Zwart/Bruin

39x
Edifier R1700BT Zwart/Bruin
. Levertijd:
Meer productinformatie
39x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯