Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Next Level Racing F-GT Pro Formula and GT Racing Cockpit Black Edition

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯

De Next Level Racing F-GT Pro Formula and GT Racing Cockpit Black Edition is een professionele raceseat uit onze Gaming Stoelen collectie. Deze stoel beschikt over een verstelbare rugleuning voor optimaal zitcomfort tijdens lange gamingsessies. Met een draagkracht tot 150 kg en solide afmetingen van 97,6 cm hoogte, 54,2 cm breedte en 166,7 cm diepte biedt deze Black Edition een stabiele basis voor serieuze racegamers. Het ontwerp combineert functionality met een modern zwart uiterlijk, perfect voor wie zijn gaming setup naar het volgende niveau wil tillen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Next Level Racing
Rugleuning verstelbaar ✓︎
Draagkracht150 kg
Hoogte97.6 mm
Breedte54.2 mm
Diepte166.7 mm
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
EAN9359668000763
VendorcodeNLR-R003
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Merk Next Level Racing
Inclusief racestuur/vliegstand ✖︎
Minimale lengte gebruiker 155 cm
Maximale lengte gebruiker 200 cm
Hoogte verstelbaar ✖︎
Rugleuning verstelbaar✓︎
Rugkussen ✖︎
Nekkussen ✖︎
Armsteun ✖︎
Draagkracht 150 kg
Hoogte 97.6 mm
Breedte 54.2 mm
Diepte 166.7 mm
Kleur Product Zwart
EAN9359668000763
VendorcodeNLR-R003
Artikelnr20071
MerkNext Level Racing
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
36,-
Normaal 39,95
✛
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten

Next Level Racing GT Track Cockpit Raceseat

25x
Next Level Racing GT Track Cockpit Raceseat
. Levertijd:
Meer productinformatie
25x

Next Level Racing - ERS3 Elite Reclining Seat

18x
Next Level Racing - ERS3 Elite Reclining Seat
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
249,00
229,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
249,00
229,-
18x
Next Level Racing - ERS3 Haptic Feedback Sim Racing Seat
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Next Level Racing - ERS3 Elite Reclining Seat - Fabric & SIMAERO Mesh Editie racestoel
. Levertijd:
Meer productinformatie
Hoofdafbeelding 0
❮
❯