Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

ATEN US434 Zwart

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
3x

De ATEN US434 Zwart is een compacte USB-switch uit de USB-productgroep, ontworpen voor efficiënt apparaatbeheer. Deze switch beschikt over 4 USB 3.2-Gen1 Type A-poorten en 4 USB Type-B-poorten, wat het mogelijk maakt om meerdere USB-apparaten aan te sluiten en snel tussen hosts te schakelen. Met hot-plug ondersteuning kunt u apparaten zonder herstart aansluiten of verwijderen. Met afmetingen van 36,6 x 93,7 x 26,8 mm biedt dit apparaat een compact ontwerp dat gemakkelijk op iedere werkplek past.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Aten
USB 3.2-Gen1 Type A4 x
USB Type-B Poorten4 x
Hot-plug ondersteuning ✓︎
Hoogte26.8 mm
Breedte36.6 mm
Diepte93.7 mm
Verkrijgbaar sindsAugustus 2016
EAN4719264643798
VendorcodeUS434-AT
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Data-uitwisseling
Eigenschap Waarde
Max. overdrachtssnelheid 5 Gbit/s
Design
Eigenschap Waarde
Kleur van het product Zwart
LED-indicatoren✓︎
Materiaal behuizing Kunststof
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 36.6 mm
Diepte 93.7 mm
Gewicht 439 g
Hoogte 26.8 mm
Kenmerken
Eigenschap Waarde
Afstandbedieningsfunctie✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
USB 3.2-Gen1 Type A 4 x
USB Type-B Poorten 4 x
Prestatie
Eigenschap Waarde
Hot-plug ondersteuning✓︎
Netstekker Micro-USB Type-B
Product informatie
EAN4719264643798
VendorcodeUS434-AT
Artikelnr977400
MerkAten
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsAugustus 2016
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten

Productinformatie

ATEN US434 is a 4-port USB 3.0 peripheral sharing device that allows users to share four USB devices between 4 different computers. US434 is USB 3.0 compliant, which can support data transfer rate up to 5Gbps and backwards compatible with USB 2.0 and USB1.1. It is perfect for high-bandwidth devices, such as USB docking stations or HD cameras.

In addition, US434 also features an external remote port selector that can simplify desktop layout, and select which computer needs to use the USB devices. With its compact and all-in-one design, you can create a space saving, convenient and productive work environment.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Lindy 36675 5m USB A USB B Mannelijk Mannelijk Zwart USB-kabel
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

InLine 17205P DisplayPort kabel 5 m Zwart

6x
InLine 17205P DisplayPort kabel 5 m Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x
Vergelijkbare producten

ATEN US3344-AT computer data switch

ATEN US3344-AT computer data switch
. Levertijd:
Meer productinformatie
StarTech.com 4x4 USB 3.0 Sharing Switch voor randapparatuur
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x

ATEN US234 USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-B 5000Mbit/s Zwart

10x
ATEN US234 USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-B 5000Mbit/s Zwart
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
45,95
39,
95
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
45,95
39,
95
10x

ATEN US3324-AT computer data switch

1x
ATEN US3324-AT computer data switch
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯