Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Cooler Master Elite 300 Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
11x

De Cooler Master Elite 300 is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 410x203,5x370mm biedt deze behuizing ruimte voor grafische kaarten tot 37cm lengte en voedingseenheden tot 16cm. De CPU-koeler kan maximaal 16,6cm hoog zijn. De behuizing is uitgerust met één 120mm ventilator aan de achterkant voor basiskoeling. Dit model is ideaal voor gebruikers die een compacte, praktische oplossing zoeken voor een toegankelijk opgestelde computeropstelling zonder veel ruimte in beslag te nemen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Cooler Master
Max moederbord formaatMicro-ATX
Geïnstalleerde Fans achterkant1x 120mm
Maximum CPU cooler hoogte16.6 cm
Maximum grafische kaart lengte36.5, 37 cm
Maximum PSU lengte16 cm
Hoogte410 mm
Breedte203.5 mm
Diepte370 mm
Verkrijgbaar sindsApril 2023
EAN4719512130872
VendorcodeE300-KN5N-S00
Garantie24 maanden
Toon meer
51,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 2 x
3.5" bay totaal 2 x
5.25" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
Transparant paneel ✖︎
Kleur Product Zwart
Materiaal Kunststof, Staal
Maximum CPU cooler hoogte 16.6 cm
Maximum grafische kaart lengte 36.5, 37 cm
Maximum PSU lengte 16 cm
Soort PC
Max moederbord formaat Micro-ATX
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Verbeterd kabelbeheer✓︎
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
HDD/SSD-combimodel✓︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5, 5.25"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 203.5 mm
Diepte 370 mm
Gewicht 4.60 kg
Hoogte 410 mm
Energie
Eigenschap Waarde
Vermogenstoevoer locatie Bodem
Koeling
Eigenschap Waarde
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 2x 120mm
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Geïnstalleerde Fans achterkant 1x 120mm
Maximaal aantal ventilators achterkant 1
Maximaal aantal ventilators bovenkant 2
Maximale aantal ventilators voorkant 2
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting voorkant 240 mm
Optionele fan voorkant 1x 120mm
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening ATX
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
Product informatie
EAN4719512130872
VendorcodeE300-KN5N-S00
Artikelnr1079261
MerkCooler Master
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2023
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met
Gembird DVD-SATA-01 optisch schijfstation Intern DVD-RW Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Vergelijkbare producten

Cooler Master Elite 302 Behuizing

18x
Cooler Master Elite 302 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
18x

Cooler Master Elite 301 Behuizing

73x
Cooler Master Elite 301 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
73x

Cooler Master Elite 301 - White Behuizing

49x
Cooler Master Elite 301 - White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
49x

Montech Ten Zwart Behuizing

Montech Ten Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯