Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Thermalright TRA-70 WHITE Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
2x

De Thermalright TRA-70 WHITE is een spacieuze PC behuizing geschikt voor ATX moederborden. Met afmetingen van 477 x 289,5 x 450,8 mm biedt deze behuizing ruimte voor CPU coolers tot 16,8 cm hoogte en grafische kaarten tot 42 cm lengte. Het transparante zijpaneel geeft zicht op uw hardwarecomponenten. De behuizing accommodeert voedingen tot 20 cm lang, wat flexibiliteit biedt bij componentkeuze. Het witte design maakt het een aantrekkelijke keuze voor moderne setups. Ideaal voor gamers en pc-enthusiasten die een betrouwbare behuizing zoeken met goed interne ruimteindeling.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Thermalright
Max moederbord formaatATX
Transparant paneel ✓︎
Maximum CPU cooler hoogte16.8 cm
Maximum grafische kaart lengte42 cm
Maximum PSU lengte20 cm
Hoogte477 mm
Breedte289.5 mm
Diepte450.8 mm
Verkrijgbaar sindsJuni 2026
EAN814256022286
Vendorcode814256022286
Garantie24 maanden
Toon meer
79,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 2 x
3.5" bay totaal 2 x
Uitbreidingsslots 7
LED Verlichting✓︎
Transparant paneel✓︎
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Wit
Materiaal Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC, Gehard glas
Maximum CPU cooler hoogte 16.8 cm
Maximum grafische kaart lengte 42 cm
Maximum PSU lengte 20 cm
Soort PC
Max moederbord formaat ATX
Form factor moederbord ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Vormfactor Desktop
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 289.5 mm
Diepte 450.8 mm
Gewicht 11.00 kg
Hoogte 477 mm
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
LCD Display ✖︎
Koeling
Eigenschap Waarde
Optionele fan achterkant 2x 120mm
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Maximaal aantal ventilators achterkant 2
Maximaal aantal ventilators onderkant 3
Maximaal aantal ventilators zijkant 3
Optionele fan onderkant 3x 120mm
Optionele radiator afmeting zijkant 120, 240, 360 mm
Optionele radiator afmeting onderkant 120, 240, 360 mm
Optionele fan zijkant 3x 120mm
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening ATX
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
Product informatie
EAN814256022286
Vendorcode814256022286
Artikelnr1171487
MerkThermalright
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten

Thermalright TRA-70 Behuizing

9x
Thermalright TRA-70 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x

Thermalright TRA-70 Vision V2 Behuizing

9x
Thermalright TRA-70 Vision V2 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x

Montech HS01 Wit Behuizing

5x
Montech HS01 Wit Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x

TRYX FLOVA F50 Zwart Behuizing

4x
TRYX FLOVA F50 Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯