Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Thermalright TRA-70 Vision V2 Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
9x

De Thermalright TRA-70 Vision V2 is een ruime PC-behuizing ontworpen voor geavanceerde systeembouwers. Met ondersteuning voor ATX-moederborden biedt deze behuizing flexibiliteit voor middelgrote tot grotere configuraties. Het indrukwekkende transparante zijpaneel geeft perfect zicht op je hardware. Met ruimte voor CPU-koelers tot 16,8 cm hoogte en grafische kaarten tot 42 cm lengte, accommodeert deze behuizing krachtige componenten. De compacte PSU-ruimte van maximaal 20 cm garandeert efficiënte kabelorganisatie. Met afmetingen van 477 x 289,5 x 450,8 mm is het een praktische keuze voor gaming- en werkstationsystemen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Thermalright
Max moederbord formaatATX
Transparant paneel ✓︎
Maximum CPU cooler hoogte16.8 cm
Maximum grafische kaart lengte42 cm
Maximum PSU lengte20 cm
Hoogte477 mm
Breedte289.5 mm
Diepte450.8 mm
Verkrijgbaar sindsJuni 2026
EAN814256023078
Vendorcode814256023078
Garantie24 maanden
Toon meer
99,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Merk Thermalright
Max moederbord formaat ATX
Form factor moederbord ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Backside Connector Ready✓︎
Transparant paneel✓︎
Kleur Product Zwart
3.5" bay totaal 2 x
2.5" bay totaal 2 x
Optionele fan achterkant 2x 120mm
Optionele fan zijkant 3x 120mm
Optionele fan onderkant 3x 120mm
Stoffilters aanwezig✓︎
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting zijkant 120, 240, 360 mm
Uitbreidingsslots 7
Maximum CPU cooler hoogte 16.8 cm
Maximum grafische kaart lengte 42 cm
Maximum PSU lengte 20 cm
LCD Display✓︎
Inclusief voeding ✖︎
Audio aansluiting✓︎
USB aansluitingen 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1)
Cardreader ✖︎
LED Verlichting✓︎
Kleur verlichting RGB
Hoogte 477 mm
Breedte 289.5 mm
Diepte 450.8 mm
Crazy Case ✖︎
EAN814256023078
Vendorcode814256023078
Artikelnr1171488
MerkThermalright
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

Apple MacBook Neo A18 Pro 13" Silver Laptop

5x
Apple MacBook Neo A18 Pro 13" Silver Laptop
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Apple AirPods 5e generatie In-ear Draadloos Wit incl. USB-C oplaadcase
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x

Lexar LNQ790 2TB M.2 SSD

940x
Lexar LNQ790 2TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
940x

ACT 3-poorts USB-C & USB-A thuislader 65W PPS snellader

9x
ACT 3-poorts USB-C & USB-A thuislader 65W PPS snellader
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x
Vergelijkbare producten

Thermalright TRA-70 WHITE Behuizing

2x
Thermalright TRA-70 WHITE Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x

Thermalright TRA-70 Behuizing

9x
Thermalright TRA-70 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x

ASUS PRIME AP304 TG ARGB BLACK Behuizing

7x
ASUS PRIME AP304 TG ARGB BLACK Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
7x
Thermaltake View 380 TG ARGB Hydrangea Blue Midi Tower Blauw Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
14x
Hoofdafbeelding 0