Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Creative Labs Creative Pebble Plus Zwart

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
10x

De Creative Pebble Plus in zwart is een compacte 2.1 speakersysteem voor je computer. Met twee satellietluidsprekers van 5,1 cm en een dedicated subwoofer van 10,2 cm levert het systeem samen 8 watt RMS vermogen. De subwoofer voegt 4 watt extra toe voor rijkere bastonen. Het frequentiebereik loopt van 50 tot 20.000 Hz. Je kunt eenvoudig verbinding maken via 3,5 mm aux-ingang of USB-A. Dit spreker systeem is geschikt voor muziek, films en gaming op je pc.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Creative
Aansluiting3.5 mm, USB-A
Audio kanalen2.1
Vermogen RMS8 Watt
Frequentiebereik50 - 20.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers5.1 cm
Afmetingen speakers116 x 122 x 115 mm
Subwoofer ✓︎
Vermogen subwoofer4 Watt
Diameter driver subwoofer10.2 cm
Afmetingen subwoofer202 x 150 x 195 mm
Verkrijgbaar sindsJanuari 2020
Garantie24 maanden
Toon meer
44,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.1
Frequentiebereik 50 - 20.000 Hz
Signaal/ruis-verhouding 75 dB
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zwart
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 122 mm
Diepte 115 mm
Gewicht 980 gram
Hoogte 116 mm
Afmetingen speakers 116 x 122 x 115 mm
Afmetingen subwoofer 202 x 150 x 195 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Garantiekaart✓︎
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Thuis
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Diameter driver speakers 5.1 cm
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Subwoofer✓︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Diameter driver subwoofer 10.2 cm
Vermogen RMS 8 Watt
Overige specificaties
Eigenschap Waarde
USB-aansluiting✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm, USB-A
Bluetooth ✖︎
Prestatie
Eigenschap Waarde
Aan/uitschakelaar✓︎
Verbindingstechnologie Bedraad
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Subwoofer
Eigenschap Waarde
Vermogen subwoofer 4 Watt
Technische details
Eigenschap Waarde
Peak Music Power Output (PMPO) 16 W
Product informatie
EAN5390660192456
Vendorcode51MF0480AA000
Artikelnr1093224
MerkCreative
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2020
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

AOC B3 CU34B3E 34" WQHD 120Hz Curved VA Monitor

2x
AOC B3 CU34B3E 34" WQHD 120Hz Curved VA Monitor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
229,00
199,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
229,00
199,-
2x
Vergelijkbare producten

Logitech speakers Z313

43x
Logitech speakers Z313
. Levertijd:
Meer productinformatie
43x

Logitech speakers Z623

33x
Logitech speakers Z623
. Levertijd:
Meer productinformatie
33x

Logitech Z533 speakers

32x
Logitech Z533 speakers
. Levertijd:
Meer productinformatie
32x

Trust Yuri 2.1 Speakerset met Subwoofer Zwart

18x
Trust Yuri 2.1 Speakerset met Subwoofer Zwart
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
68,99
59,-
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
68,99
59,-
18x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯